Dlaczego właśnie SIMPLE FRAME?

Bogate doświadczenie, zgrany zespół i ścisła współpraca przy projektowaniu prezentacji z artystami i twórcami kreatywnymi z różnych dziedzin zdecydowanie wyróżnia nasze prezentacje spośród innych. 
Co nas cechuje?

Co zyskasz dzięki naszej prezentacji?

Pamiętaj, że każdy materiał, którego używasz ma wpływ na opinię o Tobie i Twojej firmie. Przez pryzmat tego, co pokazujesz Klientom i w jaki sposób się z Nimi komunikujesz oceniają Ciebie. Możesz dużo stracić ale jeśli zainwestujesz mądrze- dużo zyskać! 

Rozwój

Twoja firma zdecydowanie poprawi wizerunek w oczach pracowników i Klientów, rozwinie się, zwiększy sprzedaż, zrobi wrażenie.

Zaufanie

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom użytym w prezentacji, jakości i rzetelności przedstawionych treści, zyskasz zaufanie Klientów.

Sympatia

Ciekawa, kreatywna, interaktywna prezentacja, która angażuje Słuchacza budzi w Nim również zachwyt i sympatię. To również jest bardzo ważne!

Nasza misja

Od kiedy zajęliśmy się tworzeniem prezentacji rosła w nas ciekawość: Ile jeszcze można w niej zmienić? Co pokazać? Jak zaskoczyć i wyjść poza utarte w branży ramy? W naszym studiu jednocześnie kwitła produkcja animacji i filmów. Postanowiliśmy połączyć siły całego zespołu i kompleksowo podejść do  projektowania prezentacji. Dzięki burzy mózgów i odwadze grafików nasze prezentacje powoli ewoluowały w nowoczesne, coraz ciekawsze projekty. Animowane treści, hologramy, techniki filmowe, efekty specjalne… Wszystko to zgrabnie i bardzo kreatywnie potrafimy wpleść w prezentację. 
Jednak na tym nie poprzestajemy! Ciągle szukamy dla Was nowych rozwiązań, dzięki którym zaistniejecie podczas spotkania biznesowego, eventu czy rozmowy sprzedażowej.

Nasza wizja

Chcemy, żeby prezentacje które projektujemy były nieoczywiste, niebanalne, imponujące. Jak najdalej uciekamy od oklepanych i przewidywalnych schematów. Chcemy Ci pokazać, że prezentacja może przenieść Twoich słuchaczy w multimedialny, interaktywny świat. Niezależnie od rodzaju prezentacji, tematu, zastosowania, branży czy programu, w którym ją stworzymy… Prezentacje multimedialne można stworzyć bardzo kreatywnie i nowocześnie, nie zapominając oczywiście o najwyższej jakości i rzetelności.
Zaufaj nam, a sam się przekonasz, że potencjał prezentacji jest zdecydowanie większy niż pokazują to inni. 

Zaufanie i partnerstwo

Klienci, którzy raz nam zaufali zawsze do nas wracają. Podjęliśmy współpracę z wieloma firmami. Stworzyliśmy szereg prezentacji, które były dla nas prawdziwym wyzwaniem. Projektowaliśmy dla marek o globalnym zasięgu. Wszystko to sprawiło, że teraz możemy kreować odważne, skuteczne, wręcz przełomowe prezentacje.