Produkcja filmowa dziś i kiedyś

Produkcja filmowa bardzo się zmieniła na przestrzeni lat. Pierwsze ruchome obrazy zostały zrobione za pomocą ręcznej kamery filmowej stworzonej przez Thomasa Edisona w 1884 roku i tak właśnie wtedy wyglądały. Była to jedna z pierwszych kamer, jakie kiedykolwiek zbudowano i produkowała zaledwie 12 obrazów na sekundę, ponieważ jej prędkość migawki była tak wolna. Nagranie 1 sekundy materiału na każdej klatce filmu zajmowało około 10 sekund, dlatego w tych wczesnych filmach na każdą sekundę przypada tylko 12 klatek! Do czego używano filmów? Ludzie używali ich głównie do nagrywania wydarzeń z życia codziennego, a nawet członków własnej rodziny. Ale wkrótce ludzie zdali sobie sprawę, że potencjał filmu jest znacznie większy. Zaczęli organizować całe produkcja filmowe.   

 

 

Jesteśmy międzynarodową firmą zajmującą się produkcją filmową. Zajmujemy się kręceniem reklam, teledysków i filmów. Nasza ekipa posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z profesjonalistami z całego świata. Nasza praca jest wyjątkowa, ponieważ wszystkie nasze filmy kręcone są w jakości 4K na kamerach RED, co nadaje im szczególny wygląd, który sprawi, że Twój produkt lub usługa wyróżni się wśród innych. Produkcja filmowa to nasza pasja.

To jeden z najważniejszych etapów produkcji filmowej. To właśnie na nim zbierasz wszystko razem, by zrealizować swój film. Na tym etapie będziemy z Tobą ściśle współpracować na co dzień, aby zaplanować każdy szczegół i przygotować się do dnia zdjęciowego – od lokalizacji po aktorów i rekwizyty. Jesteśmy bardzo doświadczonym zespołem planującym i pomogliśmy setkom klientów w tworzeniu ich filmów! Daj nam znać, jeśli potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu pracy. Po prostu wyślij nam maila lub zadzwoń.