W jakich programach projektujemy?

W zależności od tego na czym Ci zależy i do jakich celów potrzebna Ci prezentacja, dobierzemy i wykonamy ją w odpowiednim programie. 

01.

PowerPoint

PowerPoint to program znany nam już ze szkolnych czasów. Jednak funkcje i potencjał tego programu jest znacznie większy niż nam się wtedy wydawało! W tym programie tworzymy prezentacje liniowe. Prezentacje składają się z kolejno wyświetlanych slajdów, na których przedstawiamy treści. Współczesne prezentacje świetnie współgrają z animacjami 2D i 3D, z filmami, różnymi ciekawymi wstawkami graficznymi, dźwiękiem, efektami specjalnymi, hologramami. Obecna prezentacja PowerPoint może być bardzo nowoczesna, ciekawa i niebanalna. Zaawansowane funkcje i innowacyjne rozwiązania wciągają widza. Dzięki temu prezentacja jest bardzo skuteczna i sprawdza się w każdej branży.

02.

PREZI

Prezi to dynamiczna historia przypominająca film, mapa myśli. To najazdy i odjazdy, przybliżenia elementów, wędrowanie z widzem po przestrzeni w różnych kierunkach, które prowadzą go do odkrywania kolejnych informacji. Ta technika swoją formą przypomina trochę rollercoaster obrazu. Taka forma znacząco odróżnia Prezi od PowerPointa. Już dzięki temu Prezi uchodzi za bardzej dynamiczną, trzymającą w napięciu, wciągającą, wręcz przygodową prezentację.

Właśnie taką technikę nazwymay

fachowo prezentacją nieliniową
Dla porównania w PowerPoint projektujemy prezentacje liniowe.

Prezi to szerokie pole do popisu dla

kreatywności i wyobraźni twórców. Rodzaj tła, stylu, wykorzystanie animacji lub filmu, dopasowanie szablonu, muzyki. Konfiguracji jest tak wiele jak wielka jest wyobraźnia grafików.

03.

Keynote

Keynote to innowacyjny program. Prezentacje zaprojektowane w tym programie sprawdzają się najlepiej na konferencje zarówno tradycyjne jak i online. Szeroki wachlarz szablonów, efektów, przejść i możliwość tworzenia ciekawych elementów wizualnych jest ogromną zaletą i wyróżnia Keynote na tle innych programów.

Nowoczesne funkcje dostosowane do współczesnych realiów pozwalają Ci na udostępnianie prezentacji przez wysyłanie linków lub eksport na odpowiednie platformy.

Program Keynote pozwala na łączenie i wykorzystywanie różnych zestawów kolorów, stylów czy obiektów multimedialnych. To świetne pole do popisu dla kreatywnosci i pomysłowości projektantów. Dzięki połączenia strony wizualnej z odpowiednią treścią te prezentacje są skuteczne, ciekawe i angażujące odbiorców.

Mamy nowocześnie wyposażone studio. Zarówno sprzęt jak i programy, na których pracujemy są najwyższej jakości co z resztą widać w każdym naszym projekcie. 

Zespół twórców, z pod ręki których wychodzą nasze prezentacje to ambitni, kreatywni ludzie o bogatej wyobraźni. Rzetelnie ale i odważnie projektowane prezentacje są zaprzeczeniem banalności i schematyczności. 

Etapy produkcji prezentacji

01.

wywiad

Zanim przystąpimy do projektowania i tworzenia prezentacji, zanim stworzymy koncepcje chcemy jak najwięcej dowiedzieć się o Tobie, o Twoich oczekiwaniach, o celu prezentacji, grupie odbiorców. 

Dzięki temu będziemy wiedzieć w jakim kierunku wizualnym iść i co się najlepiej sprawdzi.

02.

Projektowanie

Bazując na Twoich wytycznych i wszystkim czego dowiedzieliśmy się z wywiadu oraz na naszym doświadczeniu zaprojektujemy prezentację, która będzie spełniała wszystkie Twoje oczekiwania. Dobierzemy styl, charakter, program, kolorystykę. Zaproponujemy też coś od siebie! 

03.

Produkcja

Każdy etap produkcji odbywa się w naszym studiu. To pozwala na jednoczesną współpracę wielu osób. Zarówno z zakresu kreacji wizualnej, animacji, dźwięku. Po kolei tworzymy każdy slajd. Dokładając dźwięk, efekty specjalne, funkcje interaktywne, niekiedy lektora. 

04.

poprawki

Dostajesz gotową, kompletną prezentację. Jeśli będzie taka potrzeba dokonamy zmian, kosmetyki, ewentualnych poprawek w prezentacji. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy otwarci na rozmowę i sugestie ze strony Klienta.

Studio Simple Frame polecił mi znajomy. Na firmowy event potrzebowaliśmy prezentacji podsumowującej roczne i cząstkowe wyniki naszego koncernu. Materiały wyszły na najwyższym poziomie! Nowocześnie, dynamicznie. Super!
Janusz Czajkowski
Z-ca ds. Marketingu
Świetna współpraca. Zaufałam zespołowi. Dostałam prezentacje dokładnie taką jak chcieliśmy, a nawet lepszą! Historia powstania naszej rodzinnej firmy i oferta w nowoczesnej odsłonie nie mogły wypaść lepiej. Dziękuję!
Alicja Sarnecka
PR-owiec
Niedawno otworzyłem swoją pierwszą firmę. Chciałem pokazać się w nowoczesny i wyjątkowy sposób. Zamiast zwykłej oferty za radą Simple Frame postawiłem na prezentację produktową. To była najlepsza decyzja!
Edward Miłoszewski
Młody Przedsiębiorca