Tłumaczenia filmów

Internet i media społecznościowe mają nieograniczony zasięg. Docierają do ludzi nie tylko w Polsce ale i na całym świecie! Jest więc ogromna szansa, że reklamę Twojej firmy, materiały promocyjne i marketingowe zobaczą ludzie z różnych części świata. Nie odbieraj sobie szansy na Klientów i sukces za granicą. Wszystkie projekty warto mieć w innych wersjach językowych. To otwiera nowe drogi i poszerza perspektywy. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę międzynarodowy potencjał swoich treści, jeśli chcesz zmaksymalizować swój zasięg. W samej Europie jest ponad 600 milionów internautów, a Facebook ma ponad 300 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie na całym świecie. Liczby te pokazują, że każda firma, która chce się rozwijać, musi przemyśleć swoją wielojęzyczną strategię marketingową.

Nie ograniczaj się tylko do Polskiej wersji filmów i animacji materiałów promujących Twoją markę, produkty czy usługi. Dołączaj napisy do filmów i zdjęć, by dotrzeć do szerszej publiczności. Zwiększy to liczbę osób, które zobaczą twoje materiały, co może prowadzić do zwiększenia sprzedaży, większej liczby zwolenników na kanałach social media lub wyższego wskaźnika ruchu. Co najmniej 67% Europejczyków mówi w co najmniej dwóch językach i wiele dwujęzycznych osób może być potencjalnymi klientami dla Twojego biznesu. Najbardziej uniwersalnym językiem jest język angielski. Angielskie napisy znacznie zwiększą liczbę odbiorców tego co umieszczasz w Internecie. Chyba że chcesz podbić rynek branżowy konkretnego kraju. Wtedy najlepszym wyjściem jest tłumaczenie w tym konkretnym języku.

Internet daje nam ogromne możliwości rozwoju i ogromne perspektywy. Powstają kolejne strony, aplikacje, portale, które łączą cały świat. Warto wykorzystać te możliwości. W Simple Frame profesjonalnie przetłumaczymy Twój film lub animację na dowolny język. Od potocznych, zabawnych materiałów marketingowych po oficjalne materiały multimedialne.

  • Reklamy
  • Materiały promocyjne i marketingowe
  • Szkolenia i wykłady
  • Prezentacje
  • Materiały biznesowe
  • Filmy i animacje

Przetłumaczymy każdy materiał multimedialny. Na każdy język. W dowolnym stylu.